To co cieszy nas najbardziej to metamorfozy sylwetek naszych podopiecznych

Poniżej znajdziesz zmiany – metamorfozy jakie dokonały osoby z nami trenujące.

Marcin -23kg w 6 miesięcy

PRZED:
Marcin i jego metamorfoza
PO:
Marcin 83 kg

 Marcin: Na treningi do Pauliny zacząłem chodzić w grudniu 2012, nie był to mój pierwszy kontakt z siłownią. Dzięki treningom personalnym, moje treningi stały się regularne. Nie muszę w domu zastanawiać się jakie ćwiczenia dzisiaj będę wykonywał na siłowni, nie muszę się zastanawiać czy ćwiczenia wykonuje poprawnie ponieważ czuwa nad tym Paulina, która posiada potrzebna wiedzę oraz doświadczenie. A wszystko w bardzo milej atmosferze. Polecam”

 

Maja -8cm w talii w 2 miesiące

PRZED i PO:
Metamorfoza mai - 8cm w pasie

Maja:  Nigdy nie miałam większych problemów z wagą, zależało mi na ujędrnieniu i wyrzeźbieniu sylwetki,wtedy zgłosiłam się do Pauliny. Razem obrałyśmy cel- ładny i płaski brzuch.Po miesiącu zaczęłam zauważać drobne zmiany, teraz czuję znaczną różnicę. Ubrania lepiej na mnie leżą, moja kondycja znacznie się poprawiła. W połączeniu z rozsądną, pełnowartościową dietą, w dwa miesiące zmieniłam rozmiar z M na S. Rezultaty naprawdę mnie zaskoczyły….a to przecież dopiero początek :)!”

 

Włodek przed i po 6 miesiącach treningów z Pauliną

PRZED i PO:
Metamorfozy naszych podopiecznych Włodek

Włodek: Kiedy osiągnąłem niebotyczne 128kg powiedziałem basta… Trzeba zadbać o linię ale przede wszystkim o zdrowie. Myślałem, ze zrobię to własnym sumptem ale udało się do 119kg. Trwało to jakieś 2 lata a do tego 119kg okazało się barierą zaporową. Wtedy postanowiłem skorzystać z pomocy specjalistów. Efekty? 105kg po pół roku ćwiczeń pod nadzorem Pauliny, przyrost siły mięśni 100% a to dopiero pierwsze kroki… Cel to 89kg i 200% przyrost siły mięśni! walczymy dalej :)”

Jeden komentarz

  1. Włodek
    Włodek 26/04/2014 at 13:57 · Reply

    Postanowione, musi być 89kg i 200% przyrost siły 🙂

Dodaj komentarzPolecamy:
Domy Katowice Osiedle Sielanka