Interesuję się dietetyką i nowoczesnymi formami treningu dla kobiet.”

Jako kreatywna osoba, staram się tworzyć ciekawe treningi dla wszystkich grup wiekowych. Studia na kierunku fizjoterapia pozwalają mi na łączenie treningów z rehabilitacją, ukierunkowaną na określony przez Klienta problem. Chętnie współpracuję z niepełnosprawnymi, a ich postępy w podnoszeniu sprawności fizycznej sprawiają mi ogromną radość.

„Realizuję marzenia swoje i innych, a pracę nad własnym ciałem traktuję jako kolejne doświadczenie życiowe.”

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie ukończyłam studia na wydziale fizjoterapii. Pasjonuję się sportem i wszelkimi działaniami, które służą poprawie sprawności ruchowej, dlatego też ukończyłam kursy diagnozowania i leczenia zespołów bólowych kręgosłupa metodą McKenziego (kręgosłup lędźwiowy, kończyna dolna, odcinek szyjny i piersiowy). Uwielbiam pracę z dziećmi, jestem instruktorem sportu osób niepełnosprawnych ze specjalizacją z piłki siatkowej i powerliftingu.

komentarze 4

 1. Ania
  Ania 25/09/2013 at 18:17 · Reply

  Paulina to świetny trener personalny. Świetna atmosfera na zajęciach, a i do ćwiczeń zmotywuje każdego leniucha ;-). Gorąco polecam 🙂

 2. Asia
  Asia 07/01/2014 at 09:06 · Reply

  „Sławna Ewa” mogłaby się uczyć od Pauliny:) Ćwiczenia są urozmaicone a Paulina bardzo indywidualnie podchodzi do ćwiczących. Rewelacja!

 3. Anna
  Anna 08/06/2015 at 10:56 · Reply

  Witam
  Interesuje mnie trening w celu zrzucenia zbędnych kilogramów zanim do Państwa przyjadę chciałabym wiedzieć jak często ustalacie treningi i w jakich godzinach ponieważ jestem bardzo zajęta, dużo pracuję i już teraz muszę sobie to wstępnie ustalić. Bardzo mi zależy !!! Czy na pewno nie odmówią mi Państwo jeśli muszę zrzucić aż 30 kg ?

  Pozdrawiam i Czekam na odpowiedz

Dodaj komentarzRealizacja:
Pozycjonowanie stron AFTERWEB

Polecamy:
Domy Katowice Osiedle Sielanka