Skuteczne odchudzanie wcale nie musi być trudne, wręcz przeciwnie z GRUPĄ SilFit naprawdę łatwo zrzucić zbędne kilogramy!

Dobrze ułożone diety charakteryzują się właściwym bilansem składników odżywczych oraz rozsądnym tempem utraty kilogramów. Podstawową zasadą naszego działania jako trenerów osobistych i ekspertów odchudzania jest skomponowanie diety dopasowanej do potrzeb Twojego organizmu.

W układaniu jadłospisu uwzględniamy nie tylko zdrową żywność ale także preferencje kulinarne oraz planowany wysiłek fizyczny podczas treningów.
Wiele czynników wpływa na postępy w odchudzaniu. Dzięki dobrze dobranej diecie połączonej z aktywnością fizyczną zaoszczędzisz swój czas, efekty pojawią się szybciej niż myślisz i nie będziesz się obawiać o efekt jo-jo.

Po prostu przyjdź do nas – działamy w centrum Wrocławia, wiec na pewno masz blisko.

Naszym nadrzędnym celem jest zmotywować Cię do działania, określić cel i pomóc Ci w jego realizacji. Chcemy dowiedzieć się co lubisz jeść, a czego nie. Wspólnie zastanowimy się co zmienić w Twoim jadłospisie, jak radzić sobie w sytuacjach, kiedy nie masz czasu na przygotowanie posiłku. Dobrze dobrana dieta nie tylko pozwoli Ci na walkę z wagą – poprawi także Twoje samopoczucie. Posiłki będą zróżnicowane, zadbamy przy tym o Twoje kubki smakowe. Zaproponujemy Ci smaczne i zdrowe menu, uwzględniające Twoje upodobania żywieniowe.

Dieta idealnie dobrana

Zabierając się za odchudzanie musimy brać pod uwagę czułość naszego organizmu na zmiany jakie chcemy mu zafundować. Każde takie postępowanie jest wychwytywane przez organizm czasem jako zagrożenie, a wtedy kierowane jest przeciwko nam. Restrykcyjne diety stosowane „na chwilę” mogą doprowadzić nie tylko do efektu jo-jo, ale nawet do nadbudowy wagi sprzed diety. Ważne zatem, aby mieć świadomość mechanizmów jakie oddziałują na nasz organizm. Chętnie opowiemy Ci o tym, a także odpowiemy na Twoje pytania.

ZAPAMIĘTAJ: Ograniczenie spożywanych kalorii jest słuszne, ale przed podjęciem jakichkolwiek działań trzeba sprawdzić czy aby na pewno spożywamy ich za dużo czy za mało. Często człowiek zjada o wiele więcej niż wynosi jego rzeczywiste zapotrzebowanie. Jest to kwestia bardzo indywidualna, zależna od wielu czynników. Odchudzanie to złożony proces, warto więc skonsultować się ze specjalistą.
Znając Twój wiek, płeć i tryb życia pomożemy Ci określić ile kalorii powinno się znaleźć codziennie na Twoim talerzu. Napisz do nas.

Dieta a trening personalny

Skuteczne odchudzanie uzależnione jest nie tylko od diety, ale w dużej mierze od aktywności fizycznej. Zdrowe odżywianie to fundament w procesie odchudzania. Dzięki treningom personalnym przyspieszysz proces redukcji zbędnych kilogramów, Twoje ciało ujędrni się.

Nasi trenerzy sprawią, że chętnie zawalczysz o lepszą sylwetkę. Dzięki treningom wzmocnisz organizm, spowodujesz, że Twój metabolizm przyspieszy przez co szybciej uporasz się ze zbędną tkanką tłuszczową. Zaczniemy od tego, aby uświadomić Ci jaki masz wpływ na swoje ciało i ile razem jesteśmy w stanie osiągnąć!

ZAPAMIĘTAJ: Dobrze zbilansowana dieta + trening personalny pod stałą kontrolą specjalistów to gwarancja sukcesu. Odzwierciedlenie naszej współpracy zauważysz w lustrze.

Jeśli zgłosisz się do nas, pomożemy Ci w ułożeniu planu treningowego uwzględniającego Twoje predyspozycje fizyczne a także oczekiwania odnośnie sylwetki. Kiedy sprecyzujemy cel, obierzemy wspólnie efektywną drogę do osiągnięcia go.

komentarze 3

 1. Adam
  Adam 01/09/2013 at 19:31 · Reply

  Udało mi się schudnąć 5 kilogramów w 3 miesiące:) Zdecydowałem się na odchudzanie poprzez ułożenie zbilansowanej diety i treningi. Pewnie teraz będzie trudniej zgubić kolejne 5kg ale wierze, że się uda, dzięki.

 2. Karolina
  Karolina 16/09/2013 at 22:09 · Reply

  Witam, chciałbym schudnąć ale nie za bardzo potrafię trzymać się rygorystycznej diety. Czy odchudzanie się tylko poprzez wysiłek fizyczny może być skuteczne? Jeśli tak to jakie metody treningowe polecacie?

  1. Paulina
   Paulina 17/09/2013 at 22:13 · Reply

   Nasz „przepis” to:
   Odpowiednio ułożony trening + odchudzanie poprzez zbilansowaną dietę = sukces w drodze do wymarzonej sylwetki.

   Oczywiście może się Pani odchudzić poprzez sam trening ale tylko wtedy jeśli dieta nie jest bogata w znaczną ilość kalorii i tłuszczy. Jeśli jest Pani zainteresowana ułożeniem diety lub planu treningowego zachęcam do kontaktu z nami poprzez maila.

Dodaj komentarzRealizacja:
Pozycjonowanie stron AFTERWEB

Polecamy:
Domy Katowice Osiedle Sielanka