Treningi z trenerem personalnym przeznaczone są dla wszystkich, którzy skutecznie chcą zadbać o swoją sylwetkę i kondycję fizyczną

Paulina: To, że Trafiłaś/Trafiłeś na naszą stronę oznacza, że jesteś już o krok bliżej do zmiany swojej sylwetki i zadbania o zdrowszy styl życia!”

Dlaczego warto trenować z nami?

 • do każdej osoby podchodzimy indywidualne, układamy plan treningowy dostosowany do Twoich możliwości i oczekiwań, każdy organizm reaguje na swój sposób na zadane bodźce. Zależy nam na tym, żeby dobrać formę treningu najbardziej odpowiednią dla Ciebie.
 • jesteś pod stałą opieką specjalistów – dbamy o dobór ćwiczeń i obciążeń, bierzemy pod uwagę Twój aktualny stan zdrowia
 • czuwamy nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń i nad Twoim bezpieczeństwem
 • treningi odbywają się pod okiem fizjoterapeuty – dzięki temu możemy poprzez odpowiednie ćwiczenia pomóc Ci w walce z dolegliwościami bólowymi
 • wpływamy na Twoją motywacje – chcemy obrać z Tobą cel i razem z Tobą dążyć do osiągnięcia wymarzonej sylwetki
 • monitorujemy Twoje postępy – Twoja satysfakcja z uzyskanych efektów jest dla Nas najważniejsza
 • jesteśmy dyspozycyjni – dopasowujemy godziny zajęć do Ciebie
 • doradzimy Ci odnośnie diety pomożemy Ci zadbać o prawidłowe nawyki żywieniowe

Trener osobisty – czy to się opłaca?

Treningi personalne przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoją sylwetkę i kondycję fizyczną. Zajęcia na siłowni przeznaczone są dla każdego bez względu na płeć i wiek. Swoją pomoc kierujemy m.in. do:

 • mężczyzn, chcących pozbyć się niepotrzebnego tłuszczu i uzyskać muskulaturę
 • kobiet odchudzających się i pragnących powrotu do sylwetki sprzed ciąży
 • osób starszych chcących długo cieszyć się dobrą kondycją

Trener osobisty jest osobą, dzięki która dobierze odpowiedni dla Ciebie trening, niezależnie od wyjściowej kondycji fizycznej i wieku.

Zobacz jakie metamorfozy dokonały się u Naszych podopiecznych.

Smukła sylwetka w krótkim czasie jest możliwa, wszystko zależy od Ciebie!

Treningi są prowadzone przez absolwentów prestiżowych uczelni Wrocławia jak chociażby AWF Wrocław. Zajęcia z nami nie tylko powodują fizyczne wzmocnienie organizmu, to także ćwiczenia, dzięki którym odzyskuje się pogodę ducha, dobre samopoczucie i poprawia samoocenę.

Paulina: Trener personalny jest również psychologiem i pedagogiem, który motywuje do działania i wspiera ćwiczącego w podejmowaniu nowych wyzwań.”

Na treningach u Nas panuje przyjazna atmosfera, gdyż jest to dla nas bardzo ważne. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Twoje zadowolenie przekłada się na nasz wspólny sukces!

Dołącz do osób, które podjęły wyzwanie – napisz do nas.

 

komentarzy 6

 1. Michał
  Michał 02/09/2013 at 19:36 · Reply

  Mam pytanie, gdzie we Wrocławiu mieści się siłownia na której trenujecie? Czy istnieje możliwość by trener dojeżdżał na moją siłownię, gdyż nie wiem czy chciałbym zmienić miejsce gdzie aktualnie trenuje.

 2. Paulina
  Paulina 03/09/2013 at 17:10 · Reply

  Głównie trenujemy na tej siłowni, proszę kliknąć linka: http://www.silfit.pl/grupa-silfit/silownia/

  Istnieje taka możliwość, że trener dojedzie na siłownię. Proszę o kontakt poprzez formularz http://www.silfit.pl/kontakt/

 3. Leniwiec
  Leniwiec 09/10/2013 at 20:00 · Reply

  W sumie jestem ciekaw czy trener personalny z waszej grupy jest w stanie zmotywować takiego lenia jak ja? Mam nadwagę a do treningu się nie garnę.

 4. Paulina
  Paulina 29/10/2013 at 20:05 · Reply

  Panie „Leniwiec” zapraszamy na konsultacje, na każdego znajdziemy metodę a to że Pan tutaj napisał świadczy tylko, że Panu zależy:)

 5. Agula
  Agula 30/10/2013 at 13:12 · Reply

  Ja chodziłam do Paulinki, ale przestałam nagle z własnej głupoty i mi wstyd 🙁 🙁 🙁

 6. Patrycja
  Patrycja 12/11/2013 at 14:37 · Reply

  Dzięki Pani Paulinie znowu czuję się dobrze we własnej skórze. Nie mogę się doczekać kolejnego treningu i dalszych efektów. Polecam 🙂

Dodaj komentarzRealizacja:
Pozycjonowanie stron AFTERWEB

Polecamy:
Domy Katowice Osiedle Sielanka