Czas wziąć się za siebie! Zadbaj o swój wygląd, popraw kondycję fizyczną, zlikwiduj cellulit i zrzuć zbędne kilogramy

Zajęcia z trenerami z GRUPY SilFit to najlepszy sposób by osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Proponujemy plany treningowe dostosowane do Twojego stażu na siłowni, wieku, wagi oraz ogólnych celów które chcesz osiągnąć. W przeciwieństwie do wielu trenerów osobistych nie obiecujemy cudów. To jak będziesz wyglądał zależy tylko i wyłącznie od tego ile czasu w tygodniu poświęcisz na treningi z nami oraz jak bardzo jesteś w stanie przyłożyć się do diety.

 

Magiczne 5kg, tylko albo aż 5kg od wymarzonej sylwetki!

Większość osób ćwiczących z nami na siłowni przyznaje, że ich główny cel to zgubić zbędną tkankę tłuszczową. Najczęściej jest to właśnie 5kg. Niestety coraz częściej spotykamy osoby, które kompletnie nie wiedzą jak tego dokonać. Wykonywane przez nich ćwiczenia nie są efektywne przez co czas, który spędzają na siłowni jest tak naprawdę czasem zmarnowanym.

Jeśli stawiasz sobie za cel zgubić zbędną tkankę tłuszczową powinieneś oprzeć swój plan treningowy o ćwiczenia aerobowe. Odpowiednio zbilansowana dieta i plan treningowy nastawiony na duży wysiłek fizyczny to kierunek, który zapewni Ci sukces w walce z zbędnymi kilogramami. Jeśli jednak masz problem z ułożeniem odpowiedniego planu treningowego czy diety skontaktuj się z nami, na pewno Ci pomożemy.